درباره موسسه فرهنگي آموزشي زبان ارا

     در دنياي امروز آموزش و فرهنگ ، سنگ بناي پيشرفت و توسعه هر جامعه اي مي باشد . در ميان اقسام آموزش هاي مورد نياز جوامع ، يادگيري زبان انگليسي بعنوان شاه كليد ارتباطات در دنياي پيشرفته امروزي نقشي بسيار پررنگ تر را بازي مي كند .
از اين رو است كه در چند دهه اخير با فراهم شدن شرايط براي بخش خصوصي ، آموزشگاه ها و مؤسسات بسياري در زمينه آموزش زبان هاي خارجي مخصوصا زبان انگليسي شروع به فعاليت نموده و با سرمايه گذاري هاي كلان موجبات رشد سريع آموزش هاي كاربردي و زبان آموزي را فراهم نموده اند .
 

تاسيس هزاران مركز آموزش زبان انگليسي و ارائه دوره هاي متنوع آموزشي از پايه تا دوره هاي تخصصي و جذب ميليونها نفر از سنين مختلف و موفقيت اين مؤسسات و آموزشگاهها در آموزش صحيح ، مؤثر و كاربردي زبان انگليسي از دستاوردهاي بارز بخش خصوصي مي باشند كه گوي سبقت را در نتيجه بخش بودن فعاليتهاي آموزشي ، از مراكز دولتي مانند مدارس و دانشگاهها ربوده اند.
 

مؤسسه فرهنگي آموزشي زبان ارا  كه در سال 1388 فعاليت خود را شروع نمود، در حال حاضر يكي از بزرگترين و پرافتخارترين مراكز آموزشي زبان انگليسي مي باشد . اين مؤسسه با داشتن دو شعبه در سطح شهر میاندواب و همچنين ارائه دوره هاي متنوع براي گروههاي سني مختلف توانسته است سهم مهمي در ارتقا كمي و كيفي آموزش زبان هاي خارجي مخصوصا انگليسي به خود اختصاص داده و در طول فعاليت رو به رشد و مستمر خود الهام بخش متخصصين اين رشته براي تاسيس آموزشگاه و مؤسسات مشابه بوده است .
 

مديريت اين مؤسسه بصورت حرفه اي همراه با چارت سازماني بوده و در حال استقرار و دريافت سيستم بين المللي مديريت كيفيت Iso 9001 مي باشد .
 

همچنين اين مؤسسه به عنوان بزرگترين مركز آموزش هوشمند زبان انگليسي در استان و با داشتن تجربيات بسيار در بخش انفورماتيك و صرف هزينه هاي سنگين توانسته است تمامي كلاسهاي خود را در مراكز آموزشي مختلف به سيستم هاي هوشمند و نرم افزارهاي اختصاصي مجهز نموده ، اساتيد مؤسسه را در ايفاي نقش خود ياري رسانده و تحولي شگرف در آموزش زبان انگليسي ايجاد نمايد.
 

از ديگر مزيتهاي مهم مؤسسه فرهنگي آموزشي زبان ارا مي توان به موارد ذيل اشاره نمود .
◊  استفاده از نيروهاي انساني علاقمند ، دلسوز ، متخصص و با تجربه در همه بخشهاي مديريتي ، آموزشي اداري ، پشتيباني فني و انفورماتيك .
◊  برگزاري دوره تربيت مدرس(TTC)
◊  مشاهده و سوپروايزري هوشمند همه كلاسهاي تدريس
◊  ارائه خدمات متنوع در سايت فعال زبان ارا به زبان آموزان ، اساتيد و مديريت مؤسسه مانند ثبت نام الكترونيكي ، دريافت سابقه آموزش T كارنامه و ...
◊  ارائه چندهزار عنوان كتاب ،CD ونرم افزارهاي متنوع آموزش زبان درفروشگاه اختصاصي اين مؤسسه با عنوان كتابسرا
◊  گروه مديريتي اين مؤسسه بر آن است كه با همت جمعي خدمات آموزشي خود را با توجه به چشم انداز ساليانه ، در همه زمينه ها گسترش و تعميق دهد.
باشد كه اين روند رو به رشد هيچگاه از حركت نايستد و ترسيم كننده چشم انداز زيباي توسعه و سربلندي اين مرزوبوم باشد.

با آرزوي آينده اي بهتر و روشن تر
براي همه مردم شهرم
مجتبی محمودی